Окупанти атакують промзону Сєвєродонецька, а по Лисичанську завдали авіаудар: загинула людина, - ФОТОЗа добу 24 червня росіяни атакували промзону Сєвєродонецька, намагалися зайти у Лисичанськ із півдня та блокувати місто.

Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

По Лисичанську завдали авіаудар. Сєвєродонецьк потерпав від артилерії. Зокрема, села Синецький та Павлоград, територія Сєвєродонецького об’єднання «Азот» та «Склопластика». Також обстріляні Вовчоярівка, Білогорівка та Лоскутівка.У районах Метьолкіного, Сиротиного та Воронового російська армія проводить штурмові дії аби витиснути підрозділі українських військових із зазначених районів.Крім того, вчора в Лисичанську знайдено тіло чоловіка без ознак життя, який потрапив під ворожий обстріл.

У лікарні Дніпра рятують життя двох дітей із Малорязанцевого.Усіх трьох членів родини медики госпіталізували до Дніпропетровської дитячої обласної лікарні.Поранення вони отримали у четвер.Серед них – діти 2012-го та 2016-го років народження. Їм надається висококваліфікована допомога.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW