У Міноборони просять перестати шкодити ЗСУта не публікувати в соцмережах деталі військових операційУкраїнців в котрий раз просять перестати розголошувати в соцмережах деталі військових операцій.

Як пише Ганна Маляр - заступниця Міністра оборони України у Міністерство оборони України, не треба писати у соцмережах деталі військових операцій ЗСУ. Тим більше, що джерела на тактичному рівні не володіють всією ситуацією вцілому, бо мають уяву лише про фрагмент.

"От зараз двоє колишніх нардепів і один чинний почали писати про зброю, яка застосовується на Херсонському напрямку, про хороші новини з Херсона, про зайняті вулиці в Херсоні тощо. І цим шкодять ЗСУ", - пише Маляр.

Інформація про звільнення чи втрату населеного пункту, надана до завершення операції, вважається некоректною. 

"Так, під час війни військова інформація свідомо подається з запізненням у часі - таке правило інформування в умовах воєнного стану. Воно обумовлено військовою доцільністю під час проведення операцій та заходами безпеки. 

Це означає, що розголошення або спотворення інформації про деталі військової операції до того, як про це заявили офіційні джерела (Міноборони або ЗСУ), - завдає шкоди нашим Збройним Силам та ускладнює виконання поставлених завдань", - додала Ганна Маляр.

Фото ілюстративнеAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW