В Одесі посадовці "списували" деталі з бойових літаків та намагалися продати їхСлужба безпеки ліквідувала чергову загрозу обороноздатності нашої держави – зокрема, схему привласнення комплектуючих до бойових літаків на одному з держпідприємств в Одесі. Зловмисники намагались незаконно реалізувати партію запчастин до авіадвигунів на загальну суму понад 10 мільйонів гривень.

Як повідомляє пресслужба відомства, у власність держави повернули більше пів тисячі найменувань продукції, якої достатньо для ремонту десятків одиниць військової авіатехніки.

Встановлено, що схему організувало керівництво держпідприємства. Посадовці “списували” комплектуючі як непридатні до використання та складували їх у закритих приміщеннях заводу. Потім вони намагались “провести” викрадений товар через фіктивну процедуру закупівлі під виглядом придбання нових запчастин і агрегатів.

Для цього використовували афілійовані комерційні структури та вносили недостовірні відомості до звітної документації.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення організаторам схеми про підозру та обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW