В Києві демонтували МАФ з шаурмою, в якому отруїлися 24 людейУ столиці прибрали кіоск, в якому шаурмою отруїлися 24 людини.

Про це повідомили в Держпродспоживслужбі.

Під час бактеріологічного обстеження пацієнтів у 20-ох пацієнтів виявили сальмонелу. У ще одному випадку - ентеробактер (умовно патогенна флора).

Станом на 22 червня зареєстровано вже 24 випадки, пов’язані з вживанням шаурми, придбаної в павільйоні за адресою проспект Бажана, 3. Із яких 23 особи госпіталізовані до інфекційних лікарень Києва. Торгівельна точка з продажу шаурми за адресою проспект Бажана, 3 - демонтована, - зазначили в Держпродспоживслужбі.

В установі додали, що також зареєстровано 5 випадків захворювання, пов’язаних з вживанням шаурми придбаної в павільйоні за адресою вул. Ахматової, 44. Всі хворі також госпіталізовані. При бактеріологічному обстеженні у 3 хворих виділено збудник сальмонели.

Раніше ми розповідали, що у Києві МАФи біля станцій метрополітену, що перешкоджають доступу до укриттів та сховищ, перенесуть на інші локації. Відповідне рішення ухвалила Рада оборони міста Києва.

Також читайте: Масове отруєння шаурмою: у Києві проведуть рейди торговими точками

Більше головних та актуальних новин про життя столиці, області та України, читайте в нашому Telegram-каналі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW