"Кулемет є, вийду на дорогу і почну поливати, якщо тікати будете": рашист розповів, як їх "мотивує" командир, - ВІДЕОрашист розповідає, як командир “мотивує” своїх підлеглих залишатися на позиціях, погрожуючи їх розстріляти.

Про це свідчить нове перехоплення розвідки Міноборони.

- Коли ці пі**** стріляють, воно над головою летить і падає в 200 метрах, ти такий "ну, це ***я. Потім вилазиш, стріляють свої. І теж кладуть від тебе 200 метрів. Ти їм по рації: " що, йо… (не сповна розуму). А вони кажуть: там неможливо, ми не можемо так близько стріляти".

Потім розповідає про ситуацію, коли два рашистські підрозділи влаштували перестрілку один з одним:

- Два різних батальйони заходили. Одні з одного боку лісу, інші з іншої. Ввечері. Зв’язку не було. Пох*** один одного, дов... Просто російська армія мене дивує. Сидимо, пацани зараз "по госпіталю" поїдуть, у кого які болячки. А у мене, х… (не знаю), які болячки шукати. Треба поїхати кардіограму зробити. У мене з серцем х… постійно. Може кардіограма щось покаже. Тут таких знаєш скільки? Тільки контракт підписали, два місяці пройшло, їх сюди відправили. І вони сидять з відкритими очима. Перед нами село стоїть, вони його цілий день є… (обстрілюють). Там троє людей живе, село з лиця землі стирають. Нашому командиру прийшли папери, щоб нас виводити ще у березні. Йому взагалі посрати. Тому що якщо нас прибрати, треба когось сюди поставити. Тому що тут все одразу знесуть. Нікого ставити. Батальйон у нас потроху розсипається. Хто хоче зй… (тікає). Комбат у нас сказав: тут одна дорога виїзду. Кулемет є, заряджений вже стоїть, я вийду на дорогу і почну поливати, якщо зй… (тікати) будете, - сказав рашист.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW