Під час масованого обстрілу рашистами Харкова загинули чотири мирних мешканціСьогодні вдень ворог масовано обстрілював житлові райони Харкова. На жаль, загинули - 4 мирних жителя.

Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

За попередніми даними, поранено 11 людей. Ще 3 мирних мешканця загинули сьогодні внаслідок обстрілу села Уди Золочівської громади.

Під час обстрілу в Безруках, Дергачівської громади, загинула 8-річна дівчинка. Її мати отримала поранення. За весь час повномасштабної війни від рук окупантів на Харківщині загинули уже 43 дитини. Ще 130 дітей отримали поранення. На жаль, ці цифри зростають.

Те, що робить зараз Росія на Харківщині – це військовий злочин. Окупанти цілком усвідомлено б'ють по житлових районах, де немає жодних воєнних об'єктів. Це справжній тероризм проти мирного населення. Але харків'ян не залякати. Росіяни уже програли битву за Харків і зараз, тероризуючи мирне населення, вони готуються до реваншу. Але у них немає жодних шансів захопити наше місто. Наші військові добре підготовлені, вмотивовані та готові до будь-яких планів агресора. Росія відповість за кожен свій злочин на українській землі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW