Окупанти намагаються продати чи обміняти на алкоголь вкрадені запчастинами з бойової технікиКомандувач військами південного військового округу рф наказав провести термінові розслідування випадків розкрадання техніки. 

21 червня на фейсбук-сторінці Генштабу ЗСУ повідомили, що російські військові активно торгують запчастинами, що були вкрадені з бойової техніки. 

"Підбиті захисниками України російські танки, БТРи та БМП окупанти евакуюють для ремонту на територію рф. Однак під час подорожі бойова техніка ворога остаточно перетворюється на металобрухт, який уже не підлягає ремонту та відновленню", - йдеться у повідомленні.

Відтак, окупанти знімають з техніки запчастини, акумуляторні батареї та блоки управління озброєнням і намагаються продати їх або обміняти на алкоголь.

Через масштаби розкрадань та критичний рівень оснащеності підрозділів боєздатною технікою командувач військами південного військового округу рф наказав провести термінові розслідування випадків розкрадання техніки та подвоїти охорону ешелонів, які доправляють знищену техніку до ремонтних підрозділів.

Читайте також: Ситуація на фронті по всіх напрямках: інформація від Генштабу ЗСУ станом на 21 червня

Фото на головній: Генштабу ЗСУAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW