Рятувальники Нікополя попереджають пожежі у природних екосистемах20-го червня інспекторський склад Нікопольського районного управління провели профілактичну роботу з мешканцями міста Нікополь в місцевому парку, повідомляє Нікопольське районне управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.  

Надзвичайники закликали громадян не провокувати пожежі в природних екосистемах, нагадали правила пожежної безпеки та дії у випадку займання на відкритій території. 

Зазначили, що на початковій стадії невелику пожежу можна загасити підручними засобами та розповіли, як це зробити.

В ході роз’яснювальної роботи містянам пояснювали, що категорично забороняється спалювати сміття, розводити багаття поблизу лісових насаджень, трав'яної рослинності  та кидати недопалки чи сірники на узбіччях доріг, адже це може призвести до масштабних пожеж на полях сільгоспугідь. 

Увагу громадян звернули і на те, що згідно Кримінального Кодексу України навмисні підпали сухої рослинності у воєнний час розцінюються як кримінальний з

лочин. Порушника очікує штраф до 21 420 грн., або ув'язнення строком до 15 років!

Усім співрозмовникам вручили інформаційні листівки з рекомендації щодо дотримання заходів безпеки в екосистемах та нагадуванням номеру Служби порятунку 101.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW