Провулок Станіславського можуть перейменувати на честь загиблого героя Олександра Божка16 червня 2022 року на сайті місцевих петицій з'явилась петиція, авторка якої - Чернеко Світлана Михайлівна - закликає вінничан, гостей міста та небайдужих громадян підтримати ініціативу перейменування провулку Станіславського у провулок Олександра Божка на честь загиблого 27 квітня 2022 року при виконанні бойового завдання Олександр Божка, який героїчно загинув під Рубіжним Луганська область), захищаючи свою Батьківщину від російської навали.

Вибір "впав" саме на цей провулок не випадково, адже на цьому невеличкому затишному зеленому провулку розташоване підприємство, на якому вже більше двадцяти п’яти років працює батько Олександра. Щодо Станіславського, чиє ім’я носить вказаний провулок сьогодні, то це сценічне ім’я російського театрального режисера Алексєєва К.С., який народився у москві і жодного відношення до Вінниці не має!

Станом на 19:00 20 червня 2022 року вже зібрано 254 підписів з 350 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 10 днів.

Джерело: Платформа електронної демократіїAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW