Окупанти продовжують обстріли півдня з повітря та розганяють фейки про "успішну атаку на критичну інфраструктуру"Ворог продовжує також обстрілювати тилові позиції, звільнені та віддалені від лінії фронту населені пункти на півдні України. 

Як повідомляє ОК “ПІвдень”, мирні мешканці продовжують розповідати про мародерства з боку окупантів, погрози фермерам, підприємцям та викрадення людей.

“Ворог продовжує тероризувати й Одещину. Крилатими ракетами типу "Онікс", випущеними з берегового ракетного комплексу, що розташований в тимчасово окупованому Криму вночі був атакований Білгород-Дністровський район, а ранком - сама Одеса. В обох випадках силами протиповітряної оборони ракети знищені в повітрі”, - говориться у повідомленні.

Тим часом рашистські пропагандисти розганяють теми фейкових влучань по аеродромах та іншій критичній, стратегічній, військовій інфраструктурі області.

В Чорному морі корабельне угруповання зменшилось на 1 ракетний корабель постійної присутності, зараз їх – 2, підводних човнів, як і ВДК по 3. Загроза удару 28 крилатими ракетами залишається.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW