Майже 30 пожеж та виявлення міни: рятувальники Одещини відзвітували про події за добуЗа добу надзвичайних ситуацій на Одещині не виникло. Проте рятувальники ліквідували 29 пожеж.

Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Одеси.

Шість разів пожежників викликали на загоряння в Одесі, інші 23 рази - в області. З них 20 виїздів на загорання сухої рослинності на загальній площі 6 Га.

Інші виїзди рятувальників за добу:

Одеський район, Визирська територіальна громада, за межами села Калинівка, о 09:58 допомога по підвозу 5 м3 технічної води;

Місто Білгород-Дністровський, вулиця Заливна, о 17:12 допомога по винесенню несправного газового балону з будинку на подвір'я.

Місто Ізмаїл, вул. Гагаріна, о 22:05 по відчиненню дверей квартири, де зачинилась малолітня дитина.

Місто Одеса, Київський район, вулиця Академіка Корольова, о 13:36 допомога по відчиненню дверей квартири, де знаходився господар 1947 року народження, який впав на підлогу та не зміг самостійно підвестись.

Крім того, за добу рятувальники отримали одне повідомлення про випадок виявлення вибухонебезпечного предмета часів Другої світової війни у Болградському районі, за межами села Теплиця. Знайдена одна протитанкова міна ТМ-62. Вилучення та знищення заплановано на 20 червня. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW