У Тернополі відзначили кращих дільничних офіцерів18 червня, професійне свято відзначають дільничні офіцери Національної поліції України.

З нагоди професійного свята дільничих офіцерів привітали в Головному управлінні Національної поліції Тернопільської області.

"Ви одні із перших приходите на допомогу людям та дбаєте, щоб на дільниці обслуговування кожен міг почуватися в безпеці. В області активно впроваджується проєкт «Поліцейський офіцер громади», який передбачає тісну співпрацю поліцейського з територіальною громадою, орієнтований на надання громадянам якісних поліцейських послуг", — звернувся зі словами вдячності начальник ГУНП в області Олександр Богомол.

З нагоди професійного свята дільничні офіцери отримали подяки, грамоти, цінні подарунки.

За словами міського голови Тернополя Сергія Надала, завдяки роботі дільничних офіцерів громадяни можуть відчувати себе захищеними. Також Надал подякував поліцейським за нелегку працю. Та додав, до під час війни багато дільничих офіцерів на передовій захищають Україну.

"Нехай Господь береже Вас! Бажаю Вам наснаги, мужності й терпіння у роботі, особистого щастя, міцного здоров’я та Божого благословення! Миру нам усім після перемоги!" — сказав міський голова Тернополя.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW