В бою за незалежність України загинув воїн з ФранківщиниНа війні з російськими окупантами, відстоюючи незалежність України, загинув захисник з Богородчанщини Андрій Борищак, інформує Галка.

Про втрату у фейсбуці повідомили голова Богородчанської громади Володимир Петришин та депутатка Івано-Франківської обласної ради Марія Рудик.

“Тяжка втрата прийшла у нашу громаду. З глибоким сумом сповіщаємо, що внаслідок артилерійського обстрілу військовими формуваннями російської федерації, отримавши поранення, не сумісні з життям, загинув наш земляк, старший солдат Борищак Андрій Ярославович, 1984 р.н., житель села Старі Богородчани”, – поінформував Володимир Петришин.

“Сум, біль, горе… Загинув Герой України Борищак Андрій Ярославович 1984 р.н., житель села Старі Богородчани Богородчанської ТГ. Він загинув, щоб жили ми з вами! Ми не маємо права забути про загиблих Героїв України!

Щирі співчуття родині загиблого, друзям, побратимам! Вічная пам’ять Герою України! Герої не вмирають! Вмирають вороги!” – написала Марія Рудик.

Про перевезення тіла та чин похорону повідомлять додатково.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW