На півдні стало менше рашистів та їхньої техніки: все це завдяки українським захисникамПоточна оперативна обстановка на півдні України: станом на 13.00 18.06.2022.

Противник продовжує тактику артилерійсько-мінометних обстрілів та ракетних атак по наших позиціях та населених пунктах з мирним населенням. Активних дій не веде, намагається закріпитися на своїх рубежах оборони.

 Продовжуються ракетні удари по Одещині. Вночі 2 крилаті ракети типу «Онікс» були випущені з берегового ракетного комплексу в тимчасово окупованому Криму. В повітрі ракети були знищені підрозділом протиповітряної оборони.

 На Миколаївщині ворог продовжує обстріли Широківської, Березнегуватської громади. Руйнує фермерські склади та житлові будинки селян. У Миколаївському районі за минулу добу зафіксовано понад 12 ударів ворожих касетних снарядів. Інформація про постраждалих уточнюється.

 Через активні бої на Херсонщині, критична ситуація у всіх населених пунктах Високопільської, Великоолександрівської, Нововоронцовської громад. Відсутні вода, електрика, газ, ліки. Багато постраждалих мирних мешканців та знищених приватних та інфраструктурних об’єктів. Все більше фейкових заяв від місцевих колаборантів-запроданців: двовалютна зона, російське громадянство малюкам, будівництво кораблів, навчання за російськими програмами, відновлення роботи залізниці, зокрема, сполучення з Кримом. Всім цим намагаються «обробляти» населення окупанти.

 Самі ж постійно б’ються поміж собою за розподіл територій та влади. Місцеві навіть фіксують перестрілки між різнонаціональними підрозділами окупантів. А також горе-вояки вишукують способи залишити позиції і вшитися до дому.

Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами при виконанні вогневих завдань за ніч зменшено вороже військо на 9 рашистів, 3 гаубиці «Мста-Б» та 3 одиниці автомобільної техніки.

 Корабельне угруповання ворожого флоту не зазнало за ніч змін, продовжує триматися на безпечній для себе відстані від берега, аби не наражатися на чергове ураження.

Тим ні менш 20 крилатих ракет типу «Калібр» - в готовності до застосування по Україні. Ворожа десантна операція наразі не імовірна, але й не виключена.

 Вздовж узбережжя можливі виявлення морських мін, зірваних штормом і дрейфуючих до берега.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW