Поліцейські закликають громадян бути вкрай обережними під час фінансових операцій онлайнДо правоохоронців продовжують звертатися громадяни, які втратили кошти через шахрайські схеми. Поліцейські у рамках досудових розслідувань встановлюють осіб, причетних до ошуканств.

Днями до поліцейських Новоград-Волинського райвідділу звернувся 46-річний місцевий житель із повідомленням про те, що його ошукали. Чоловік розповів, що знайшов оголошення про продаж автомобіля на одному із сайтів в мережі Інтернет. Відтак він написав «консультанту фірми», який згодом йому зателефонував та повідомив, що за авто потрібно сплатити завдадок. Заявник погодився на таку умову та декілька разів перераховував кошти на названий йому рахунок. В результаті чоловіквтратив 280 тисяч гривень.

Також до правоохоронців звернувся житель райцентру. Чоловік розповів, що йому зателефонував невідомий, який назвався працівником служби безпеки банку. У розмові він спонукав заявника озвучити реквізити банківської картки, за допомогою яких і отримав доступ до його рахунку, звідти незабаром зникли 60 тисяч гривень.

Із схожою заявою до поліції звернувся 48-річний житель м. Новограда-Волинського. Чоловік розповів, що в одній із соціальних мереж він отримав повідомлення з невідомого акаунта, яке містило посилання на сайт. Заявник натиснув на нього і дізнався, що його банківську картку…заблоковано. Усунути непорозуміння можливо було, увівши конфіденційні відомості, що чоловік і зробив. А згодом з його рахунку зникла значна сума коштів.

У всіх зазначених випадках правоохоронці проводять перевірки за ст. 190 (Шахрайство) КК України та встановлюють причетних до правопорушень осіб.

Водночас поліцейські нагадують: перевіряйте будь-яку інформацію, яку вам хочуть нав’язати. Ніколи й нікому не повідомляйте номер банківської картки, термін її дії, CVV2-код, паролі, що надходять в SMS-повідомленнях, а також будьте обережними із підозрілими посиланнями. Здійснюйте покупки лише через перевірені вебсайти, завжди ознайомлюйтесь з відгуками про них та користуйтеся послугою післяоплати.

Новоград-Волинський районний відділ поліціїAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW