Кравчиням із Рівненщини, Сумщини та Житомирщини роботу запропонували на іспитіНаближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

Кравчиням із Рівненщини, Сумщини та Житомирщини роботу запропонували на іспиті

На базі Рівненського центру ПТО ДСЗ безробітні трьох областей за 9,3 місяця не лише успішно опанували кравецьку науку, але й продемонстрували під час державної кваліфікаційної атестації (ДКА) рівень вмінь закрійника!

«Скеровані на навчання Рівненський міський центр зайнятості, Острозька міськрайонна філія Рівненського обласного ЦЗ, Здолбунівська філія адміністратор, Рівненська районна філія Рівненського обласного центру зайнятості Конотопський міськрайцентр зайнятості Сумської області та Черняхівська районна філія Житомирського обласного центру зайнятості; пошукачі роботи отримали унікальну нагоду здобути затребувану на ринку праці професію кравця та отримали запрошення від провідних роботодавців галузі», - йдеться в повідомленні.

Важливо, що серед слухачів навчалася й вимушено переселена особа - мешканка Сумщини.

Присутні роботодавці - представниці Рівненського Льонокомбінату - Тамара Поліщук та ТМ «Одягайко» - Ірина Наконечна наголосили, що за обсягами виробництва, попиту та робітничих кадрів у швейній галузі Рівне може очолити список найпотужніших вітчизняних осередків з пошиття одягу. А відтак, потреба у кваліфікованих кадрах лише зростає. «Нам важливі такі якості робітників, як уважність, відповідальність, професійність. Оплата праці залежить від рівня підготовки і складає 8000 – 22000 тис. грн./міс. Важливо, що підприємство забезпечує робітників-переселенців гуртожитком», - прокоментувала начальниця відділу кадрів льонокомбінату.

Майстриня виробничого навчання Оксана Мирончук не приховує задоволення: «На навчання прийшли жінки із різним трудовим досвідом, і жодна не вміла кроїти і шити. Якби тоді хтось сказав, якими вони прийдуть на державну кваліфікаційну атестацію, - не повірили б!». Слухачки вже у період навчання подбали про власні умови для вдосконалення: усі без винятку придбали швейне обладнання, парогенератори та манекени.

Вже під час першого знайомства - виробничої практики в Ательє «Шарм», у ФОП Матис О.В. та у ТОВ «Атал» відзначили високу працездатність практиканток.

Юлія Няголова (Конотопський МРЦЗ, Сумська область) доклала максимум зусиль, аби стати кравчинею. Слухачка розповіла, що вже має побутову швейну машинку та оверлок. Найбільше їй подобаються вишиванки. Випускниця готова жити і працювати у Рівному, адже її домівка – місто Конотоп зазнала руйнації. «Юлія здобула не одну, а майже дві професії!, - зауважують педагоги. – Вона виготовила плечові вироби, а це вже рівень закрійниці!».

Родзинкою ДКА-показу одягу стала колекція вишиванок від рівнянки Ольги Дідули. Слухачка представила жіночу, чоловічу вишиванки та дитячі вишиті сукні. Випускниця планує придбати й вишивальну машинку.

Присутні на ДКА заступниці директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко та Оксана Зигалова, а також старший майстер Віктор Красовський подякували кравчиням за сумлінну роботу, високі комунікаційні якості, організованість, мобільність та творчий підхід до роботи. За наполегливість та успіхи у здобутті професійної освіти випускниці отримали свідоцтва державного зразка. Найголовнішим підсумком навчання стала офіційна робота, яку присутні роботодавці запропонували кваліфікованим робітницям.

«Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта [email protected] , а також у Telegram Instagram YouTube.

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram або за телефоном +38096-539-53-592», - зазначається в повідомленні.

Рівненський центр професійно-технічної

освіти державної служби зайнятостіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW