Матч Україна-Ірландія завершився миром: вирівняв рахунок гол футболіста з СК "Дніпро-1" Артема Довбика

Національна збірна України з футболу зіграла внічию 1:1 з командою Ірландії у третьому, завершальному матчі нинішнього сезону Ліги націй УЄФА. Гра пройшла 14 червня у Лодзі.

Про це повідомляє сайт 056.

Ірландці забили перший гол завдяки пробивному центральному захиснику Натану Коллінзу. На 31-й хвилині він перехопив м'яча у центрі поля, обійшов кількох українців і поцілив повз воротаря-дебютанта Дмитра Різника.

Натомість на самому початку другого тайму рахунок в матчі українцям вдалося зрівняти: Андрій Ярмоленко зібрав навколо себе кількох захисників, і віддав передачу на дальну штангу, де Артем Довбик забив м'яч у ворота противників.

Рахунок 1:1 протримався до фінального свистка, що дозволяє команді Петракова завершити перший етап Ліги націй на вершині таблиці групи 1.

Наступні матчі Ліги націй відбудуться у вересні поточного року. Україна зіграє двічі проти Шотландії та одного разу проти Вірменії.