«Народний міліціонер днр» зізнався у низці злочинів на Луганщині«Народний міліціонер днр» воював проти власного сина і розстрілював з танків житлові будинки в Сєвєродонецьку.

Полонений – мешканець Донецька, який з 2015 року воює проти української армії у складі танкового підрозділу так званої «народної міліції днр» зізнався у низці злочинів проти українського народу.

За інформацією на сторінці СБУ, з початку повномасштабного вторгнення разом з окупаційним контингентом зброєних сил рф полонений прибув на Луганщину.

«У меня семья: жена и сын с 2014 года проживают в городе Днепре. Я сам с 2015 года военнослужащий «днр». 25 марта 2022 года мы выдвинулись, чтобы начать активные боевые действия с ВСУ», – розповідає бойовик.

Окупант зізнається, що його власний син воює на боці України.

Окрім того, «днрський вояка» зізнається, що власноруч розстрілював із танка хімзавод «Зоря» у Рубіжному (на той момент діючий завод, у якому виробляли порох), драматичний театр і житлові будинки у старій частині Сєвєродонецька, де ховалися від обстрілів мирні жителі.

Також, за наказом командувачів, він рівняв місто з землею, «прокладаючи проходи» для своєї піхоти.

«Саме під час боїв на Луганщині військовослужбовці ЗСУ взяли у полон його та кількох «піхотинців».Надані ними свідчення будуть долучені до кримінального провадження за фактом російської агресії проти України та використані у міжнародних судових інстанціях» - йдеться у повідомлені на сторінці Служби Безпеки України.

Відео зізнання "народного поліцейського днр":

Вам може бути цікаво:

  • Куди дзвонити з питаннями щодо тимчасово окупованих територій України

  • Як маленькі українці підтримують українських воїнів на фронті (фото) 

  • Торгівля дітьми - що робити та куди звертатися

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW