Апеляційний адміністративний суд заборонив партію “Соціалісти”, - ВІДЕОВосьмий апеляційний адміністративний суд 13 червня у Львові заборонив партію “Соціалісти”, яку РНБО і Мін’юст вважають проросійською.

Про це повідомляє РУХ ЧЕСНО.

Також сьогодні у цьому ж суді має відбутися розгляд справи щодо заборони партії “Справедливості та розвитку”.

Майно партії “Соціалісти” та всіх її осередків, згідно з рішенням суду, передається державі. Але саме рішення може бути оскаржене у Верховному Суді.

Цього разу суд дав змогу почути позицію Мін’юсту — засідання було відкрите.Під час розгляду не було представника партії “Соціалісти”, і відозву на позов вони не подали.

Цього разу суд дав змогу почути позицію Мін’юсту — засідання було відкрите.Під час розгляду не було представника партії “Соціалісти”, і відозву на позов вони не подали.

На попереднє засідання представників громадського сектору та журналістку не допустили. Рух ЧЕСНО тоді наголосив, що розгляд таких справ має відбуватися публічно. Сьогодні зважили на таку вимогу, і журналісти пройшли на засідання. 

Довідково. Партія “Соціалісти” була заснована у серпні 2014 року під назвою “Робітників, селян, інтелігенції України”. Актуальну назву “Соціалісти” партія отримала у лютому 2015 року.

Риторика представників партії всі ці роки була приблизно однакова — акцент на “проєвропейськості” (програму партії нібито взяли у якихось європейських соціалістів), гасла за все хороше і проти всього поганого та критика влади (і Порошенка, і Зеленського).

Про Росію представники партії висловлювалися досить специфічно. В одному з інтерв’ю за липень 2015 року один із тодішніх лідерів політсили Леонід Кожара критикував українську владу за невиконання Мінських угод, ізоляцію Донбасу та небажання проводити прямі переговори з “адміністративною владою” на Донбасі. 

Про відповідальність росії за війну на сході України Кожара не згадував, говорячи лише, що “роль російської федерації достатньо висока, оскільки конфлікт на Донбасі відбувається безпосередньо біля кордонів РФ”.

Нагадаємо, 8 червня було закрите засідання щодо заборони “Опоблоку” і рішення суду було аналогічним. Окрім того, Мін’юст подав позови про заборону ще 10 партій. Це сталося після того, як їхню діяльність “призупинило” РНБО. Серед них “Опозиційна платформа — За життя”, "Партія Шарія", "Наші", "Ліва опозиція", "Союз лівих сил", "Держава", "Прогресивна соціалістична партія України", "Соціалістична партія України", "Блок Володимира Сальдо". AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW