Свіжа порція брехні від російських окупантів в інформаційному просторіСтаном на ранок 13 червня  окупанти поширили порцію свіжої  дезінформаціі, маніпуляції та черговий фейк.

Маніпуляція

Генсек НАТО Йєнс Столтенберг заявив, що «мир в Україні можливий. Питання, якою буде його ціна. Скільки території, свободи та демократії ми готові заплатити за цей мир…», однак російські пропагандисти зробили дуже своєрідний переклад та опублікували слова Й.Столтенберга у власній інтерпретації: «мир в Україні можливий, якщо Київ піде на територіальні поступки»

Фейк

ЗМІ рф повідомили: «полонений український військовий розповів про вживання наркотиків товаришами по службі, зокрема командирами, за його словами, він навіть був свідком обміну боєприпасів на наркотики».

Дезінформація

Уповноважена з прав людини в рф т.москалькова заявила: «до мене надходить нова категорія звернень від українських матерів, вони просять не повертати їх (полонених) синів, тому що вважають, що вони будуть знову відправлені на фронт або будуть піддані репресіям».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW