Лікар Комаровський назвав небезпечні ягоди: ніколи не дозволяйте дітям такіВідомий лікав Євген Комаровський розповів, які ягоди можуть становити небезпеку, тому їх не можна дозволяти їсти дітям.

Знаннями педіатр поділився на своєму YouTube-каналі.

За словами Комаровського, ягоди для українців - один з традиційних варіантів їжі. У наших предків існувала ціла культура вживання ягід, але зараз вона, на жаль, втратилася. Комаровський зазначає, що дуже важливо навчити дітей культурі споживання ягід.

"Я благаю вас, коли ви пішли з дітьми в ліс, ви повинні навчити дитину тому, що ніяку ягідку вона не може зірвати, взяти в руки або покласти в рот без прямого дозволу дорослого, який знаходиться поруч", - заявив педіатр.

Він додав, що це не можна робити не тільки в лісах і полях, в місті - те ж саме. Дитина не повинна сама рвати і їсти що-небудь з кущів або дерев.

Всі інші ягоди (тобто ті, які пройшли перевірку на придатність дорослими) дуже корисні в будь-якому вигляді.

Завдяки високому вмісту клітковини, вони здатні вирішити проблему з запорами.

Їх можна заморожувати, варити компоти, відвари, варення, класти в випічку - від цього корисність ягід не втрачається.

Комаровський зазначив, що не варто забувати, що ягоди можуть спровокувати алергію.
У сучасному світі сильно змінився підхід до профілактики алергії. Якщо у мами, наприклад, алергія на малину, ягоду дитині потрібно дати якомога раніше. Можна дати спробувати в 5-6 місяців, цим зменшивши ймовірність алергії у малюка.

У всіх ягодах дуже багато фолієвої кислоти (вітамін В9), яка особливо корисна
вагітним.

Виявляється 2-3 чашки ягід в день (приблизно, гілочка винограду) принципово зменшують ризик: проблем з вагітністю, серцево-судинних хвороб, хвороби Альцгеймера, хвороби Паркінсона.

Педіатр радить формувати у дітей правильні харчові звички, тому ягоди повинні бути в кожному будинку кожен день!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW