У Тернополі змінили часові обмеження щодо продажу пива в магазинахУ магазинах змінили час продажу алкогольної продукції. Але йдеться тільки про відпуск покупцям пива. З десятого червня його можна придбати з 11.00 до 21.00.

Час продажу інших алкогольних та слабоалкогольних напоїв та вин залишився без змін – з 11.00 до 17.00. Відповідне рішення прийняли на засіданні місцевої комісії з питань ТЕБ та НС і затвердили на виконкомі міськради, пише ЗЗ.

Часові обмеження встановлені для продажу алкогольних напоїв у торговельній мережі Тернопільської громади, за словами начальниці відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Галини Горєвої, призвели до збільшення порушень щодо продажу алкоголю у недозволений час.

Це означає що його продають нелегально і не сплачуються надходження до бюджету громади.

Для того, щоб забезпечити стабільну роботу підприємств спиртової промисловості, підтримати місцевих товаровиробників, зменшити частку продажу нелегальної продукції, збільшити надходження до місцевого бюджету, а також беручи до уваги численні звернення суб’єктів господарювання, вирішили відновити продаж пива у торгівельній мережі ТМТГ до 21 години.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW