В Одесі за секс в пляжному клубі парі вручили повістки,- ФОТО, ВІДЕО 18+11 червня у пляжному клубі Public Beach&Club в Одесі чоловік та дівчина зайнялися сексом на очах у публіки. За це їх покарали повісткою.

Очевидці зняли процес на відео та воно швидко розлетілося мережею. 

Побачив неподобство, в клуб Public Beach&Club викликали поліцію.

Незабаром на розпусні дії в публічному місці відреагував речник Одеської ОВА Сергій Братчук.

"Учасники непристойного дійства в одному з закладів відпочинку Одеси готуються пройти медичну комісію. Вона визначить не лише стан їхнього здоров'я після відповідних спільних процедур. Огляд лікарів відбудеться у зв'язку з отриманням цими горе - відпочивальниками повісток до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Гормональний всплеск у подальшому вони зможуть привести до нормального балансу", - написав Братчук.

Після цього інцидент прокоментував одеський активіст Дем'ян Ганул. Він вважає, що карати повісткою в армію розпусників це погана ідея.

"Напевно усі бачили новину про пару яка публічно займалася сексом в одному з пляжних комплексів Одеси. Так от, їм вручили повістки до військового комісаріату.

Як на мене, повісткою в армію карати ідіотів, така собі задумка, складається враження що армія для недолугих чи що. Я б порадив «вручатілям» повісток переглянути свої дії, та придумати нові види покарань. Взагалі не розумію навіщо брати до ЗСУ тих хто не мотивований, тих хто тікає, як вони будуть воювати?"- написав Ганул.

Читайте також: В Одеській області в морі загинула людина: стали відомі подробиці,- ФОТО, ВІДЕОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW