За втручання прокуратури боржник сплатив 200 тис. грн до бюджету територіальної громади Бердичівського районуПрокурори Бердичівської окружної прокуратури заявили до суду позов про стягнення з приватного підприємства майже 222 тис. грн на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури двох сіл.

Установлено, що приватне підприємство, яке займається торгівлею хімічними продуктами, у зв’язку з розширенням виробничих потужностей, у 2019 році побудувало на території Швайківської сільської ради, що у Бердичівському районі, 5 виробничих приміщень загальною площею понад 2000 м2.

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», підприємство уклало зі Швайківською сільською радою договір про пайову участь у розвиток інфраструктури населених пунктів та сплату до бюджету 200 тис. грн.

Однак умов договору не виконало, взятих на себе зобов’язань не дотрималося. Натомість були введені в експлуатацію новобудови значною площею, якими відповідач користувався протягом трьох років, заборгувавши зазначену суму територіальній громаді.

Лише після заявленого прокуратурою позову та відкриття судом провадження у справі боржник сплатив основну суму.

Наразі у Господарському суді триває розгляд справи щодо стягнення з підприємства решти боргу - пені на суму майже 22 тис. грн.

Джерело: Житомирська обласна прокуратура

Читайте також: На Житомирщині злочинна група збутчиків контафактного алкоголю постане перед судом

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, ще більше оперативної інформації тут:

  • Telegram
  • Instagram
  • FacebookAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW