Захищаючи Батьківщину від окупантів загинув боєць з Криворізького району - Денис БазровЗахищаючи Україну, на сході загинув 26-річний Базров Денис Андрійович з смт Софіївка.

Про це повідомляє Криворізька РВА.

Денис одним із перших софіївців став на захист суверенності Батьківщини, коли кремлівська нога ступила на нашу землю повномасштабною війною, як справжній чоловік, воїн… Він з честю виконував свій громадянський обов’язок, разом з побратимами продовжуючи гнати ворога з України. Увесь Криворізький район поділяє горе рідних та близьких.

«Від імені мешканців Криворіжжя висловлюю щире співчуття матері Героя Світлані Віталіївні. Це несправедлива та непоправна втрата для материнського серця, поділяємо ваше горе… Такий молодий, ця жорстока війна лишила його можливості завести родину, народити дітей, позбавила життя... Але Герої не вмирають. Його подвиг назавжди вписаний в історію Перемоги! Нехай світла пам’ять про Дениса Андрійовича назавжди залишиться в наших серцях», - сказав начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW