На Буковині визнали винним чоловіка, який незаконно виловив риби на понад 14 тисяч гривеньФНа Буковині визнали винним чоловіка, який незаконно виловив риби на суму понад 14 тисяч гривень.

Про це повідомляє Чернівецький рибоохоронний патруль, пише Сайт міста Чернівці 0372.ua.

Порушення громадянин скоїв торік у жовтні на Дністровському водосховищі, в адміністративних межах села Макарівка Чернівецької області. За допомогою надувного човна та сітки він зловив двох лящів, одну плітку та одного веризуба.

Своїми діями чоловік порушив вимоги пунктів 3.14, 3.15 Правил любительського та спортивного рибальства, вимоги закону України «Про тваринний світ» та заподіяв шкоду рибному господарству України на загальну суму 14 852 гривень.

У результаті Кельменецький районний суд задовольнив позов Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства та зобов’язав порушника компенсувати завдану природі шкоду, а також сплатити 2 481 гривню судового збору.

Читайте також: Відтепер вся інформація про діабет – на одному сайті

Посадовця Чернівецької міської ради та підприємця підозрюють у привласненні коштів виділених на ремонт вуличного освітленняAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW