Закарпатські паливні компанії відмовилися спекулювати на ціні та продавати своє паливо дорожче за межі регіонуЗакарпатські паливні компанії, що імпортують пальне з ЄС, не планують транспортуватимути пальне в інші регіони країни до забезпечення потреб області. Також місцеві підприємства відмовилися спекулювати на ціні та продавати своє паливо дорожче за межі регіону.

Про це повідомляє у Телеграмі очільник Закарпатської ОВА Віктор Микита.

"Закарпатські місцеві паливні компанії відмовилися постачати пальне в інші регіони, допоки не буде забезпечено потребу нашої області. І це навіть попри надрентабельні пропозиції", - зазначив Микита.

За його словами, на Закарпатті для бізнесу створили механізми та умови, завдяки яким імпорт нафтопродуктів з країн ЄС здійснюється максимально швидко, без штучних перешкод, бюрократії тощо.

Зараз в області побільшало гравців на місцевому паливному ринку - їх кількість зросла до 40%. А до повномасштабної війни частка місцевого бізнесу, що завозила нафтопродукти з ЄС на ринку палива в області, становила 5%.

При цьому місцева влада не впливає на транзит палива. Це питання державного рівня.

"Ми стабілізовуємо ринок, щоб не забирати паливо з інших регіонів, де це більш важливо, а намагаємося самі закривати потребу.

Про жодні блокування мови не було. Ми акцентуємо на порядності бізнесу, який в умовах війни відмовляється від надприбутків", - зазначив він.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW