Обласна прокуратура за фактом державної зради скерували до суду обвинувальний акт стосовно мешканця БроварщиниКиївська обласна прокуратура скерували до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Київської області за фактом державної зради в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний на початку збройної агресії Російської Федерації разом з іншими мешканцями села Перемога Броварського району створили загін самооборони.

Після окупації населеного пункту, він прийняв рішення щодо проведення підривної діяльності проти України в умовах воєнного стану та повідомив російським військовослужбовцям про 5 односельчан, причетних до місцевої самооборони.

Зрадник вказав організатора загону та зазначив, що саме той надавав вказівки іншим про методи знищення російської військової техніки.

«У подальшому окупанти взяли вказаних осіб у полон, одягнули їм на голови шапки так, щоб вони закривали обличчя, поставили до паркану зі зв’язаними за спиною руками та стріляли в їх сторону імітуючи страту», - повідомляє Київська обласна прокуратура.

Досудове розслідування здійснювалося ГУ СБ України у м. Києві та Київській області.

Читайте також:

Ідентифіковано особу рашистського військового, який гвалтував жінок у Броварському районі

На Київщині судитимуть російського командира за наказом якого чинилися звірства під Броварами

Мешканцю Броварів повідомлено про підозру: обіцяв допомогти з евакуацією з МаріуполяAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW