Працевлаштував переселенця – отримай грошову компенсацію 6,5 тис. грн.Війна змусила наших співвітчизників шукати прихисток не лише за кордоном, а й у місцях в Україні, де йдуть менш інтенсивні бойові дії.

Хоча Сумщину важко віднести до територій, яку рашисти періодично не обстрілюють з різного виду зброї, однак нашу область обрали 19 внутрішньо переміщених чоловік. Це, здебільшого, представники Харківщини, Донеччини та Херсонщини. Серед них кухарі, водії, інженер-технолог, слюсар із складання металевих конструкцій, продавець, бухгалтер, кур’єр, менеджер зі збуту тощо.

Компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування 19 внутрішньо переміщених осіб отримають 14 роботодавців області. На сьогодні відповідні рішення вже прийняті обласним центром зайнятості.

Директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний нагадує, що компенсація витрат надається у розмірі 6,5 тис. грн за кожну працевлаштовану особу тривалістю не більше двох місяців з дня працевлаштування.

Посадовець зауважує: для отримання компенсації роботодавцям необхідно подати заяву до центру зайнятості, розташованого за їх місцезнаходженням. Це можна зробити особисто під час відвідування центру зайнятості або, надіславши на адресу електронної пошти. Реалізація цієї послуги наразі можлива і через Єдиний державний вебпортал електронних послуг Дія.

До заяви необхідно додати пакет документів:

· копія наказу про працевлаштування особи;

· документ, що підтверджує працевлаштування на умовах, передбачених Порядком;

· відомості про працівників, які є застрахованими особами (ПІП, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта);

· копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

За цією програмою Урядом виділено 200 млн. гривень. Порядок оформлення тут: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zatverdzhennya-poryadku-nadannya-robotodavcyu-kompensaciyi-vitrat-na-oplatu-praci-za-pracevlashtuvannya-vnutrishno-peremishchenih-osib-vnaslidok-provedennya-bojovih-dij-pid-331

З питань отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО звертайтеся за телефонами гарячої лінії обласного центру зайнятості: 093 276 39 66; 096 109 08 37; 067 698 29 58; 095 337 41 10 або в Telegram https://t.me/+Jis40eOnV-JjNjUyAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW