Росія розпочала фабрикувати справи проти українців в Маріуполі, - ФОТОВ Маріуполі працює десант слідчого комітету росії. Місто відвідав і сам очільник російського СК Бастрикін. Задача – фальсифікація документів, які б свідчили про «злочини» української армії, що встала на захист своєї Батьківщини.

Група СК прибула в Маріуполі 25 квітня. 

Як повідомляють пропагандисти російської федерації, співробітники слідчого комітету проводять опитування місцевих мирних жителів,  оглядають місця злочинів, скоєних російською армією, но які  треба виставити як злочини ЗСУ, відкривають кримінальні справи на громадян України.

Свідчення збирають часто обманом. Людям пропонують писати заяви, що їх житло було зруйноване українською армією, тільки в такому випадку їм обіцяють компенсацію. Тож люди пишуть.

Ще один спосіб зібрати людей для свідчень – це оголошення. Слідчі із росії приклеїли дешевим скотчем оголошення прямо на деревах, щоб знайти необхідну для кількість свідків.

Росія розпочала фабрикувати справи проти українців в Маріуполі, - ФОТО, фото-1

Нагадаємо, що 24 лютого російський диктатор путін оголосив про початок військової операції на території суверенної держави Україна. Тобто фактично після 8 років гібридної війни він розпочав вже відкритий повномасштабний наступ майже по всіх кордонах України.

Протягом двох місяців росія ніяк не могла взяти Маріуполь, тож вона просто випалила наше місто авіацією та реактивною артилерію, і тепер ось збирає свідчення про власні злочини, щоб видати їх за злочини української армії.

Читайте також: У Маріуполі шахраї поширюють фейки про евакуацію з міста

Небезпечні знахідки. Маріупольці показали, що знаходять в морі, - ФОТОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW