На Кам'янеччині копи оштрафували водія мопеду на більше ніж 20 тисяч гривеньНа Кам’янеччині поліцейські офіцери громади виявили злісного порушника правил дорожнього руху: протягом року чоловіка тричі притягували за нетверезе водіння і позбавили права керування на 10 років.

Цю заборону він порушив, тож знову отримав постанову про правопорушення. Повідомляє пресслужба Кам’янець-Подільського районного управління поліції.

Поліцейські офіцери громади зупинили водія мопеду, який на 10 років позбавлений права керування.

 3 червня, під час відпрацювання території населених пунктів поліцейські офіцери громади зупинили водія мопеду за порушення правил дорожнього руху.

Коли ПОГи перевіряли документи, вони встановили, що водій вже тричі за рік притягувався за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння та був позбавлений права керування транспортним засобом терміном на 10 років.

Правоохоронці відносно горе-водія винесли постанову про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами).

Тепер правопорушнику доведеться сплатити штраф у розмірі 20 400 грн.

Читайте також:"В Дунаївцях оперативники розкрили крадіжку золотих виробів".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW