1548: відбулися зміни в роботі "гарячої лінії" Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій УкраїниМіністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомляє про зміни у роботі номерів гарячої лінії. За цим номером оператори кол-центру, зокрема, нададуть консультацію з питань роботи гуманітарних коридорів.

Відповідне повідомлення опубліковане Головним управлінням розвідки МО,

Від 18:00 3 червня 2022 року єдиним номером Цілодобової гарячої лінії Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України з кризових питань є короткий номер: 1548.

1548: відбулися зміни в роботі "гарячої лінії" Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, фото-1

За цим номером оператори кол-центру нададуть консультацію з питань роботи гуманітарних коридорів, допомоги внутрішньо переміщеним особам, взаємодії органів державної влади місцевого самоврядування щодо забезпечення населення гуманітарними потребами тощо.

Оперативне реагування спеціалістів з кризових питань дозволяє зменшити соціальну напругу серед громадян, які потребують допомоги, й сприятиме координації дій профільних державних органів.

1548: відбулися зміни в роботі "гарячої лінії" Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, фото-2

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW