Як передавати показання лічильника, якщо виїхали з дому? Чи оплачувати електроенергію у період війни?Чи потрібно передавати показання електролічильника під час війни?

Так, передавати показання лічильника потрібно щомісяця, аби сплачувати тільки за фактично спожиту електроенергію. Це можна зробити через:

  • Особистий кабінет
  • Форму на сайті YASNO
  • Чат-бот у Viber
  • Сторінку у Facebook;
  • Мобільний додаток;
  • Контакт-центр за номерами (095/067/093) 652-60-00.

Виїхали з оселі на період війни, а платіжки з сумами на оплату приходять. Чому так?

Якщо клієнти вчасно не повідомляють показання лічильника, то нарахування можуть здійснюватися на основі даних про середньодобове споживання. Тоді фінальна сума до сплати відрізнятиметься від суми за фактично використану електроенергію. Щоб здійснити перерахунок, варто передати актуальні показання лічильника.

Що нам робити, якщо зняти показання лічильника фізично не можна?

Якщо немає можливості надати актуальні показання лічильника, то передавайте ті дані, які ви фіксували востаннє.

Чи потрібно оплачувати електроенергію під час війни?

Вчасна оплата за електроенергію – це стабільна робота генеруючих підприємств, закупівля матеріалів для відновлення мереж, оплата праці енергетикам, які з ризиком для життя ремонтують пошкоджені енергооб’єкти. Тому постачальник закликає усіх клієнтів по можливості продовжувати сплачувати рахунки у воєнний час.

Як оплатити рахунок за світло, якщо виїхали у іншу область чи іншу країну?

Розрахуватися за світло можна онлайн: через форми на сайті – оплата за адресою та оплата за особовим рахунком, а також в Особистому кабінеті, Viber-боті YASNO-online, мобільному додатку, через електронний рахунок, що в email/ viber/ sms-повідомленні надійде клієнтам, чиї контакти є в базі постачальника, в інтернет-банкінгу та платіжних сервісах.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW