ЗСУ знищили на Харківщині майже всю російську 35-ту арміюЗахисники України практично повністю знищили російську 35-ту загальновійськову армію в районі Ізюму.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW)

Майже вся 35-та загальновійськова армія була знищена в Ізюмі через некомпетентне російське командування.

Російські командири не врахували бойові виклики в Ізюмських лісах, що призвело до значних втрат у 64-й та 38-й окремих гвардійських мотострілецьких бригадах, які, за його словами, зараз налічують менше 100 військовослужбовців.

Російські командири не забезпечили необхідним обладнанням підрозділи, які воюють у лісистій місцевості, і не відремонтували російську важку артилерію вчасно. Повідомляється, що російські війська також не мали ефективного зв’язку з командними центрами і покладалися на месенджери через брак зашифрованих телефонів.

Відсутність зв'язку між російськими підрозділами та командиром дозволила українським військам завдати з безпілотників удари по передових позиціях Росії. Військовослужбовці російської приватної військової компанії "Вагнер" також відмовилися брати участь у боях, що призвело до значної відсутності просування на Ізюмській осі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW