Миколаївська пенсіонерка віддала всі накопичення для потреб Збройних сил України10 тисяч гривень на потреби Збройних сил України передала миколаївська пенсіонерка Генрієтта Кондрашова.

Як повідомляє Суспільне, жінка зробила це за допомогою волонтерів платформи "Мрій Дій".

Генрієтті Кондрашовій 90 років. Пенсіонерка родом з Чернівців, але з 1996 живе у Миколаєві. Найближчі родичі зараз у москві. Саме для них: онуків та правнуків по лінії брата, - протягом останніх п’яти років з пенсії 3 600 збирала гроші, хотіла зробити подарунки. Але вирішила, що українські військові заслуговують підтримки більше.

пенсіонерка віддала всі заощадження зсу

- А кому? Хто зараз найбільше потребує? Я думаю, що це найбільш підходящі люди, мені не шкода, абсолютно не шкода грошей для них!, - розповідає Генрієтта Кондрашова.

Генрієтта Кондрашова майже не виходить із квартири - важко ходити. У побуті допомагає соціальна працівниця. Вдома жінка дивиться телевізор, звідти і дізналась, що в її країні почалась війна. А в березні квартира, де мешкає, постраждала від обстрілів: снаряд від "Града" впав прямо біля під'їзду.

Пропонуючи гроші, жінка попросила дещо для себе: привезти продукти.

- Я бажаю нашим бійцям тільки щоб вони всі повернулися додому живі та здорові. Я знаю, що це неможливо, але все ж таки, дуже цього хочу", - додала жінка.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW