Ув'язнення та страти, праця за воду та інфекційна катастрофа: ситуація в МаріуполіТриває дев’яносто дев’ята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Маріуполь залишається найгарячішою точкою на Донеччині. У місті немає світла, води, опалення, зв'язку та продуктів. Пошкоджено 95% житлових будинків. Місто зруйноване окупантами і перетворилося на кладовище. Відродити його найближчим часом неможливо. Місто знаходиться на межі інфекційної катастрофи. 

Про це повідомляє редакція. 

Тим часом в Маріупольському районі окупанти ув’язнюють та розстрілюють українських волонтерів та чиновників. Всі вони відмовилися співпрацювати з колаборантами та окупаційною владою. Про це повідомляє мер Маріуполя Вадим Бойченко. 

Фейковий суд «днр» засудив до 10-річного ув’язнення голову одного з приазовських селищ. Щонайменше одного держслужбовця страчено через розстріл. Також в тюрмі в Оленівці утримують кілька десятків волонтерів, які в березні-квітні допомагали в евакуації маріупольців та намагалися доставити харчі з водою в заблоковане місто. Очікує вироку фейкової республіки і українська суддя, яка розглядала декілька резонансних справ щодо сепаратизму. Є повідомлення про застосування до неї тортур.

Окупанти змушують маріупольців працювати за воду. Жителі, які й досі залишаються в місті, скаржаться на гостру нестачу води та їжі. В декількох точках міста встановлено ємності з питною водою. Але доступ до неї надають після відбуття трудової повинності. Здебільшого людей залучають до розчищення міста від сміття, завалів та трупів. 

З березня в Маріуполі відсутнє централізоване водопостачання, світло та газ. Стабільне продовольче забезпеченя містян досі не налагоджене.

Дана ситуація говорить про можливу інфекційну катастрофу у Маріуполі. Можливі спалахи холери, дизентерії та інших небезпечних хвороб, які до кінця року можуть забрати тисячі життів.

Окупанти крадуть вціліле обладнання з міських шкіл – проектори, інтерактивні дошки та комп’ютери. Потім це вкрадене обладнання вони видають в російських закладах освіти як допомогу від однієї з політичних сил росії.

Майже під кожним завалом чи зруйнованим будинком знаходять від 50 до 100 вбитих маріупольців. Усього у Маріуполі окупанти за два місяця повністю зруйнували більше тисячі багатоповерхівок.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW