Тернополяни мають останній шанс: як вплинути на перейменування вулиць міста і відстояти своє баченняРозпочалося громадське обговорення щодо перейменування у Тернополі вулиць: Танцорова, Живова, Макаренка, А. Чехова, Агрономічна, Бригадна, Ю. Гагаріна, Достоєвського, М. Глінки, М. Ломоносова, Пушкіна, Л. Толстого, Чалдаєва.

В зв’язку із воєнним станом на території України, громадське обговорення проводиться шляхом надання пропозицій у формі електронної консультації та в письмовій формі.

Зокрема, повнолітні громадяни України, зареєстровані на території Тернопільської міської територіальної громади, можуть подавати власні пропозиції та зауваження через портал «Електронні консультації та обговорення» за посиланням, а також через відділ звернень Тернопільської міської ради за адресою м. Тернопіль, вул. Листопадова, 6 із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає.

Триватиме громадське обговорення впродовж 30-ти днів.

Нагадаємо, розпорядженням міського голови від 26.04.2022 року №100 «Про створення комісії з питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів, які містять російське походження» створено комісію з питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів, які містять російське походження.

Назви, що пропонується присвоїти об’єктам права власності:

Вулиця Танцорова - вулиця Старий Поділ

Вулиця Живова - вулиця Торговиця

Вулиця Макаренка - вулиця Іванни Блажкевич.

Вулиця А. Чехова - вулиця Олени Теліги

Вулиця Агрономічна - вулиця Дарії Віконської

Вулиця Бригадна - вулиця Омеляна Пріцака

Вулиця Ю. Гагаріна - вулиця Івана Гавдиди

Вулиця Достоєвського - вулиця Ілярія Бриковича

Вулиця М. Глінки - вулиця Миколи Леонтовича

Вулиця М. Ломоносова - вулиця Князя Святослава

Вулиця Пушкіна - вулиця Захисників України

Вулиця Л. Толстого - вулиця Євгена Мєшковського

Вулиця Чалдаєва - вулиця Любомира Гузара.

Подавати звернення є сенс лише у випадку, якщо Ви довіряєте міській раді. Адже прозорість даного процесу відверто сумнівна.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW