На Тернопільщині запровадили заборону, яка порадує малолітніх школярівРада оборони Тернопільської області прийняла ряд рішень щодо освітнього процесу.

Зокрема йшлося про прийом учнів на навчання до 5-го класу. Рада оборони заборонила проводити прийом школярів на конкурсній основі, пишуть Тернополяни.

«Рада заборонила всім органам місцевого самоврядування проведення набору дітей до 5-го класу на конкурсній основі. Раніше діти проходили конкурс, визначалися бали. Зараз ми будемо рекомендувати приймати дітей на основі тих оцінок, з якими вони закінчили 4 клас», - зазначив голова Тернопільської ОВА Володимир Труш.

Він додав, що кожен орган місцевого самоврядування буде визначати правила прийому, але точно без конкурсу.

Також на засіданні ради оборони йшлося про проведення ЗНО.

«До здачі ЗНО в нас додається 5 тисяч внутрішньо переміщених дітей. Цього року воно не є класичним, це екзамени. Сьогодні, 31 травня, в області розпочала роботу комісія, яка обстежує всі навчальні заклади, де буде проводитися тестування. Проведено вже ряд перевірок по кількох населених пунктах. Явних порушень не виявили. Втім робота триває. В першу чергу перевіряться наявність бомбосховища або приміщення, де можуть переховуватися діти під час повітряної тривоги. Перевіряються й інші вимоги», - додав Володимир Труш.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW