З початку війни на Кіровоградщині зареєстровано 1857 випадків захворювання на COVID-19З початку війни на Кіровоградщині зареєстровано 1857 випадків захворювання на COVID-19, фото-1

Сьогодні, 31 травня, під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій головна державна санітарна лікарка Кіровоградщини Надія Оперчук повідомила про епідситуацію з поширенням коронавірусу в регіоні.

Загалом в області з початку пандемії виявлено 47 272 випадки захворювання, з них 2 500 – у дітей. З початку війни зареєстровано 1857 випадків, у тому числі у 141 дитини. 74 хворих померли, за останню добу виявили 4 випадки.

«Окремо ведеться облік хворих серед внутрішньо переміщених осіб. Загалом хворих з інших регіонів на Кіровоградщині – 36, з них 5 діток віком від 2 місяців до 4 років. На жаль, 2 пацієнти з Харківської та Луганської областей померли, до нас на Кіровоградщину вони прибули вже хворими», - повідомила Надія Оперчук.

Також вона акцентувала, що у зв’язку з тим, що захворілі перебували у місцях тимчасового перебування ВПО, у таких пунктах проводились карантинні заходи, аби локалізувати та максимально швидко ліквідувати осередок COVID-19.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW