Київстар подовжив безкоштовний роумінг в країнах ЄСНаразі за кордоном знаходиться більш як 2 млн абонентів оператора "Київстар". Щоб вони змогли підтримувати зв'язок зі знайомими та рідними, оператор подовжив послугу безкоштовного роумінгу. Вона продовжить свою дію в 16 країнах Європейського Союзу.

Про це повідомляє пресслужба компанії "Київстар".

"Третій місяць поспіль абоненти Київстар, які виїхали до деяких країн Європейської спільноти, можуть користуватись послугами мобільного зв'язку без жодних доплат, за такими ж тарифами як в Україні.

Зокрема, дзвонити рідним та друзям в Україну, приймати дзвінки від них, або телефонувати на номери країни перебування, користуватися інтернетом в своєму тарифі та іншими послугами. Все, що для цього треба, – сплатити вартість свого тарифу, яка, зазвичай, значно менша вартості місцевих операторів", – пояснили у пресслужбі.

Послуга доступна в таких країнах: Польща, Словаччина, Румунія, Угорщина, Молдова, Німеччина, Італія, Литва, Франція, Болгарія, Іспанія, Естонія, Латвія, Австрія, Нідерланди та Чехія. З умовами можна ознайомитися за посиланням.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW