Не в Кременчуці: в сусідньому місті поставили відеокамери в ІТТ, щоб копи затриманих не мордувалиПісля тривалих технічних та капітальних ремонтних робіт, в Ізоляторі тимчасового тримання №8, що у місті Горішні Плавні, запрацювала система електронного обліку та відеофіксації Custody Records.

Про запровадження сучасної інформаційно-комунікаційної системи в режимній установі йшлося під час зустрічі начальника поліції Полтавщини Євгена Рогачова з правозахисниками та омбудсменами на початку 2022 року.

Це сприятиме захисту прав затриманих (як в адміністративному, так і в кримінальному процесі). Якщо людина буде знати, що все фіксується, і вона отримає вчасну правову допомогу, то відчуватиме себе захищеною.

Такі відеокамери покликані, зокрема, захистити затриманих від неправомірних дій правоохоронців, а також убезпечити, власне, поліцейських від безпідставних звинувачень у протиправних діях.

У комісійному огляді відремонтованого приміщення, у «тест-драйві» цифрової системи, а також в інструктажі особового складу Ізолятору взяли участь прокурор Горішньоплавнівського відділу Кременчуцької окружної прокуратури Сергій Павловський, т.в.о. начальника відділу поліції № 2 (Горішні Плавні) Кременчуцького райуправління Дмитро Забігайло та його заступник Олександр Акіменко, начальник ІТТ № 8 Вадим Матюпатенко, керівник сектору з організації діяльності Ізоляторів тимчасового тримання обласної поліції Кирило Коротун, а також регіональна координаторка проєкту Наталія Нечепуренко. Під час наради працівникам ІТТ окремо наголосили на неухильному дотриманні вимог чинного законодавства та прав утримуваних у спецустанові осіб.

Про це повідомляє Поліція Полтавської області. За матеріалами Сайту Поліції Полтавської області.

Не в Кременчуці: в сусідньому місті поставили відеокамери в ІТТ, щоб копи затриманих не мордували, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW