Як ЗСУ використовують норвезькі ЗРК Mistral, що здатні збивати крилаті ракетиЗбройні Сили України отримали на озброєння переносні зенітно-ракетні комплекси Mistral. Системи для захисту від ворожих повітряних об'єктів стали потрібними на фронті, де окупанти активно застосовують крилаті ракети й комплекси "Точка-У".

Про це повідомляє сайт 056.

3 окрема танкова бригада ЗСУ опублікувала на своїй Facebook-сторінці фото, на якому бійці опановують переносні зенітно-ракетні комплекси іноземного виробництва. Як мінімум на двох фото фігурують норвезькі ЗРК малої дальності Mistral.

За словами міністра оборони Норвегії ЗРК "Містраль" - це досить потужна зброя, "яка використовувалась на флоті, і яка принесе велику користь Україні".

Вона допомагає нашим воїнам знешкоджувати ворожі безпілотники, гвинтокрили, винищувачі, а також здатна вражати крилаті ракети.

ПЗРК включає ракету в герметичному транспортно – пусковому контейнері, триногу з прицільними пристосуваннями, систему "свій-чужий" і джерело живлення.

Зазначимо, що рішення про передачу 100 таких систем Україні Норвегія прийняла наприкінці квітня цього року.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW