"Не зганьбіться, колеги!", - працівників культури Херсонщини закликали у День захисту дітей не стати маріонетками у руках рашистівПрацівників культури Херсонщини закликали не стати маріонетками в руках загарбників та не допомагати їм створювати картинку "щасливого дитинства" у День захисту дітей 1 квітня.

Відповідне звернення опублікувала на своїй сторінці у Facebook начальниця управління культури Херсонської міськради Світлана Думинська.

Текст звернення:

"Звертаюсь до працівників закладів культури Херсонщини!

Наближається День захисту дітей. Загарбники пижуться створити нову «щасливу» картинку дитинства тимчасово окупованої області… 

Не станьте маріонетками в їх, забруднених кров‘ю, руках! Саме ця наволоч лишила наших дітей навчання, радості… лишила домівок, лишила батьків, а багатьох… лишила ЖИТТЯ!

В Україні неймовірне горе! 

НЕ станьте зрадниками своєї країни!

Знаю, що багатьох вмовляють прийняти участь у різних «святкових заходах»: комусь пропонують посади- і вони погоджуються, комусь обіцяють гроші, і вони погоджуються… хтось просто зрадив свою країну, свій дім, свою родину, свою Державу. З цими не говорю, вони зробили свій вибір- вони ЗРАДНИКИ!!! І їм вже не змити з себе цю ганьбу повік!

Звертаюсь до тих, хто у розпачі, до тих, хто втрачає Віру і Надію- згадайте що ви Богом наділені талантом! Саме на вас дивляться люди і по появі вас на заходах дають ВАМ оцінку, а ви надаєте людям підтримку! У багатьох з вас є почесні звання, які вам надали народ і Україна: заслужені народні артисти УКРАЇНИ, заслужені діячі мистецтв та культури УКРАЇНИ… Не зрадьте свою країну, своїх шанувальників, не зрадьте свою країну!

В Міжнародний День захисту дітей весь світ повинен знати, бачити, говорити про страждання нашої малечі через військових злочинців-загарбників! Діти Херсонщини налякані, поранені, морально пригнічені… 48- загинули…

Пам‘ятаймо про це…

Не зганьби себе, культура Херсонщини!

Не ганьбіться, колеги!".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW