"Чорні, обпалені вогнем, напівзруйновані будинки дивляться на РФ": Зеленський поділився враженнями від поїздки в Харків, - ВІДЕОПрезидент України поділився враженнями від поїздки в Харків.

29 травня президент України Володимир Зеленський відвідав Харків. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова держави.

Володимир Зеленський наголосив, що відвідав і саме місто, і передові позиції українських військових в області.

"Харків пережив страшні удари окупантів. Чорні, обпалені вогнем, напівзруйновані житлові будинки міста дивляться своїми вікнами на схід і північ - туди, звідки била російська артилерія. Звідки прилітала російська бойова авіація. Вони дивляться на Росію. І в них зараз, як у дзеркалі, російська держава може побачити себе. Провів нараду з керівництвом області та міста. Подякував їм за те, що вони були й залишаються разом із харків'янами, разом з Україною. І, що дуже важливо зараз, разом один з одним. У них співпраця на сто відсотків: армія, поліція, мер Харкова, обласна державна адміністрація - всі справді працюють на перемогу та роблять це дуже ефективно", - сказав президент України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW