Створена в українських біолабораторіях: у РНБО розповіли про новий фейк, який поширюють на росіїРосійська пропаганда немає меж і навіть виникнення мавпячої віспи пов'язала з вигаданими українськими "біолабораторіями". Російські пропагандисти стверджують, що США начебто розробляли в українських біолабораторіях віруси, серед яких була і мавпяча віспа.

Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО.

За легендою, яку створили на росії, начебто необережний персонал лабораторії вже під час проведення "спецоперації" розбив пробірку з вірусом, після чого мільйони українських біженців "рознесли" віспу Європою.

Не змогли ромпропагандисти і згадати ЛГБТ-спільноту у своїй леегнді. Вони пригадали фестиваль сексуальних меншин, що відбувся на острові Гран-Канарія, після якого також начебто стався спалах вірусу. Але згадування було в контексті гомофобії, а не масового заходу, що сприяв швидкому поширенню.

"Жодних фактів підтвердження цих суджень РФ не має і просуває свої теорії на рівні конспірології. Але цього достатньо, щоб росіяни перемкнули увагу з теми війни та її поразки на тему чергового вірусу", - наголошують у ЦПД.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин фото та відео!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW