Міграційна служба частково поновлює роботу сервісу «Електронна черга»Державна міграційна служба України частково відновлює роботу онлайн-сервісу “Електронна черга”. Наразі до сервісу підключені окремі територіальні підрозділи Києва та 16 областей.

Про це інформує у ТелеграміМіністерство внутрішніх справ України, пише Сайт міста Чернівці 0372.ua.

“Державна міграційна служба України частково відновлює роботу онлайн-сервісу «Електронна черга». Наразі до сервісу підключені окремі територіальні підрозділи у місті Києві та 16 областях України: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська”, - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, за допомогою сервісу зараз можна записатися в електронну чергу лише для подачі документів на оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Про будь-які зміни у роботі сервісу, а також інформацію про підрозділи ДМС, підключені до «Електронної черги» повідомлятимуть на офіційних вебсайті та сторінці ДМС у соцмережі Facebook.

“В Україні триває війна, тому ми просимо з розумінням поставитися до того, що сервіс працює не у всіх регіонах та підрозділах ДМС”, - наголошується в повідомленні.

Читайте також:Кабмін змінив правила перетину кордону для водіїв-волонтерів

У Міноборони пояснили, як нараховують зарплати військовимAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW