Борис Джонсон запропонував Зеленському створити окремий від ЄС союзПрем’єр-міністр Великобританії запропонував Президенту України створити новий міжнародний альянс.

Цей союз має стати не тільки політичним, а й економічним та воєнним. Він повинен об’єднати країни, що незгодні з політикою Брюсселя, а також відповіддю Німеччини на російську агресію.

Про це повідомляє італійська газета CorrieredellaSera.

За інформацією у повідомленні відомо, що нова модель Європейського союзу передбачає нового лідера – Великобританію. До коаліції мають також долучитися: Україна, Польща, Естонія, Латвія, Литва, і, можливо, пізніше Турція.

За даними італійського видавництва вперше свою пропозицію Джонсон озвучив ще в квітні, під час одного з візитів до України. З тих пір переговори, щодо створення альянсу продовжуються та стають більш детальними.

Також відомо, що Україна, поки що, не зайняла жодної позиції стосовно такої сенсаційної пропозиції від Президента Великобританії. За інформацією видавництва, Зеленський чекає на самітЄвросоюзу 23 червня, на якому вирішиться чи дадуть Україні статус кандидата на членство у ЄС.

Вам може бути цікаво:

  • "Футболка для солдата" - освітяни Слов'янська допомагають військовим

  • Мін'юст створив портал для постраждалих від дій росіян

  • Тимчасовий захист в ЄС: що він означає і що українцям треба знати про свої права

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW