На Закарпатті проводять моніторинг цін на пальне в АЗС областіНа виконання доручення Прем’єр-міністра України, ГУ ДПСС в Закарпатській області здійснює заходи щодо дотримання суб’єктами господарювання на роздрібному ринку пального вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін.

Фахівцями Держпродспоживслужби в Закарпатській області проводиться моніторинг цін на пальне на автозаправних станціях області. Зазначаємо, що Постановою Кабінету Міністрів України від 17.05.22р № 597 скасовано державне регулювання цін на бензин та дизельне паливо. При цьому суб’єкти господарювання, як і раніше, зобов’язані завчасно декларувати ціни у разі їх підвищення.

Станом на 25 травня 2022 року спеціалістами сектору контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області проведено кілька позапланових заходів державного нагляду (контролю). За результатами проведених заходів застосовано адміністративно-господарські санкції за порушення державної дисципліни цін.

Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області наголошує на неприпустимості необґрунтованого завищення цін в умовах воєнного стану, а порушення правил ведення підприємницької діяльності матиме наслідки у вигляді штрафів та інших заходів адміністративного впливу.

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW