Міський голова Тернополя : "Українці – нація Героїв!"23 травня,  вся Україна віддає шану Героям України всіх часів. Героям, які поклали життя за незалежність та свободу України. Героям, які захищали святу українську землю від ворогів.

Міський голова Тернополя Сергій Надал у своєму зверненні до Дня Героїв розповів, кого він вважає Героями України.

Українські Герої – це прості люди, учасники та активісти Революції на граніті, Помаранчевої революції, Революції гідності. Це Герої Небесної Сотні та сотні постраждалих на Майданах України.Це герої сучасності, які відстояли європейське і, найголовніше, проукраїнське майбутнє держави Україна.Українські герої – це прості українці, які у складі Збройних сил України, Територіальної оборони, Нацполіції, Нацгвардії, СБУ та добробатів знищують московську нечисть. Це Герої Азовсталі, Рубіжного, Попасної, Ізюму.

Це Герої Сєвєродонецька та Лиману.Вони зараз виборюють саме право українців бути українцям, яке сьогодні заперечують кремлівські рашисти.

Українські герої – це прості українці, які стали волонтерами і цілодобово працюють задля допомоги українській армії та жертвам московської орди.

Українські герої – це також прості українці, які продовжують працювати в українських містах та селах, щоб працювала економіка, щоб наповнювалися бюджети, щоб Україна мала за що фінансувати армію. Формують міцний тил, на який оперлася наша армія.

"Я з упевненістю можу сказати, що Українці – це нація Героїв!",- говорить Сергій Надал.

Ми довели всьому світу, що українці – не лише творці своєї власної історії. Сьогодні – українці творять нову історію Європи та світу.

Вічна пам’ять всіх загиблим Героям. Здоров’я та Божого благословення захисникам України!

Миру нам всім після перемоги над нашим багатовіковим московським ворогом.

Зі святом Герої!

ПІдписуйтесь на нашТелеграм-канал, де багато цікавих новин фото та відео!

Міський голова Тернополя : "Українці – нація Героїв!" , фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW