На Львівщині відремонтують міст, який 13 років тому зруйнувала повіньНа Львівщині відремонтують міст.

На Львівщині відновили ремонт моста на автомобільній дорозі Мшанець – Стрілки, який 13 років тому зруйнувала повінь. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Ремонт цього моста розпочали у вересні минулого року. Відтоді, підрядник виконав основі роботи з облаштування прогонової будови та закупив усі необхідні матеріали для проведення ремонтних робіт.

На Львівщині відремонтують міст, Фото - Львівської ОВА

На Львівщині відремонтують міст, Фото - Львівської ОВА

«Завершити комплекс робіт на цьому мості планували на початку цього року. Однак у зв’язку з початком повномасштабних воєнних дій на території України та введенням воєнного стану, на сьогодні діють деякі обмеження щодо здійснення капітальних ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення та порядку їх оплати.

Але так як ще раніше закупили всі необхідні для завершення ремонтних робіт матеріали, підрядник погодився добудувати цей міст власними силами та чекати оплати за виконані роботи до закінчення воєнного стану», - розповів заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко.

Нагадаємо, рух мостом перекрили з 2008 року. Тоді його зруйнувала повінь. Після стихійного лиха поруч з ним збудували тимчасовий міст, по якому проїжджають донині.

Читайте також: У Львові побудують один з найбільших реабілітаційних центрів ЄвропиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW